Tuba Büyüküstün Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tuba Büyüküstün Fan Forum

tuba büyüküstün forumuna hoşgeldinizz

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnternet kullanmasını bile bilmiyorum!

2 posters
YazarMesaj
SwéeT_AnqéL
Admin
Admin
SwéeT_AnqéL

Kadın

İnternet kullanmasını bile bilmiyorum! Empty
MesajKonu: İnternet kullanmasını bile bilmiyorum!   İnternet kullanmasını bile bilmiyorum! Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 2:34 pm

Tuba Büyüküstün , ilk kez kameralarla Hülya Avşar "ın rol aldığı Molped reklamları sayesinde tanıştı. Burada güzelliğiyle dikkat çeken ve ünlü yönetmen ve yapımcı Tomris Giritlioğlu "nun teklifiyle oyunculuğa başlayan Tuba "yı tüm Türkiye "ye tanıtan iş ise Çağan Irmak "ın çektiği "Çemberimde Gül Oyna " dizisi oldu. Arka arkaya pek çok projede yer alan Tuba , rol aldığı "Ihlamurlar Altında " dizisinin yurtdışındaki yayını nedeniyle artık sadece Türkiye "de değil pek çok ülkede de ciddi bir hayran kitlesine sahip. Ancak genç oyuncu, bu ilgi ve sevgi karşısında şaşkın. Çok sosyal birisi olmayan Tuba , "Fazla gezen, davetlere katılan, dolaşan birisi değilim. Dolayısıyla insanların benim hakkımdaki fikirlerimi sadece internetten öğrenebiliyorum. Benim adıma fan siteleri kurulmuş. Ama teknolojiyle hiç aram yok, internet kullanmasını bile bilmem. Allah "tan arkadaşlarımın yardımıyla internete girip, hakkımdaki yorumları iltifatları okuyabiliyorum. Dolayısıyla bana gösterilen bu dijital sevgiye çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
https://tubabuyukustun.forumdizini.com
falcata
Admin
Admin

Erkek

İnternet kullanmasını bile bilmiyorum! Empty
MesajKonu: Geri: İnternet kullanmasını bile bilmiyorum!   İnternet kullanmasını bile bilmiyorum! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:05 pm

ewet bunu bi yerde okumuştum
yinede saol bizleri yeniden bilgilendirdigin icin tşk ler
bizlerle paylaştigin icin de tşk ler

İnternet kullanmasını bile bilmiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası