Tuba Büyüküstün Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tuba Büyüküstün Fan Forum

tuba büyüküstün forumuna hoşgeldinizz

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asi Hakkında Yeni Haber

2 posters
YazarMesaj
SwéeT_AnqéL
Admin
Admin
SwéeT_AnqéL

Kadın

Asi Hakkında Yeni Haber Empty
MesajKonu: Asi Hakkında Yeni Haber   Asi Hakkında Yeni Haber Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:49 pm

milliyet gazetesinin 15.03.08 tarihindeki baskısında yanında verilen '' Milliyet televizyon '' ekinde yer alan söz okurun sayfasında gözüme takılan iki yorumu paylaşmak istedim:

Çok tekrar var
''Asi''dizisini aşından beri seyretmiyordum.ancak gerek gazetelerdeki yorumlardan ,gerekse çevremdeki ''Çok güzel'' nidalardan etkilenip merakla izlemeye başladım.fakat seyredince ,devamlı benzer sahneleri gördüm ve hiç hoşnut olmadım.tabiki bunu diziyi seven arkadaşlarıma söylediim de onlar da benim yorumlarımdan hoşnut olmadı.dizinin tutkunları kızacaktır ama objektif olarak değerlendirin,sadece görüntülere odaklanın.çok fazla uzun uzun bakmalar ,sontra hızla kafasını çevirmeler,gururlu genç edasıyla gtmeler yok mu?Asi ile Demir her bölümde aynı..

Çok donuk oluyor
''Asi'' dizisi Çetin Tekindor,Nur Sürer,Tuncel Kurtiz gibi çok kaliteli oyunculara sahip.ama buna rağmen çok basit ve sınırlı bi senaryoya sahip olmasından dolayı yeterli beğeniyi kazanamadıını düşünüyorum
https://tubabuyukustun.forumdizini.com
bLack.anqéL
Admin
Admin
bLack.anqéL

Kadın

Asi Hakkında Yeni Haber Empty
MesajKonu: Geri: Asi Hakkında Yeni Haber   Asi Hakkında Yeni Haber Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 4:17 pm

SaoL Btnm..

Asi Hakkında Yeni Haber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-