Tuba Büyüküstün Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tuba Büyüküstün Fan Forum

tuba büyüküstün forumuna hoşgeldinizz

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asi Ve Düşünceler

YazarMesaj
SwéeT_AnqéL
Admin
Admin
SwéeT_AnqéL

Kadın

Asi Ve Düşünceler Empty
MesajKonu: Asi Ve Düşünceler   Asi Ve Düşünceler Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 4:10 pm

alıntıdır

Asi aşk dizisi evet ama temeli aşk değil temeli yaşamları kendı kontollerının planlarının dışında değişen hayatlar..hatırlarsanız demıştım kı bu dızı bır çok kişiye ne oldum dememelı ne olucam demelı demiştim işte ASİ de asıl konu bu..burdan yola çıkılaraka gelışen bır hayat ve fılızlenen bır aşk var...Antakyanın geleneklerıne bağlı yuzyıllık yaşamlarda kendını bulmuş yorede ağırlığı olan sözu sayılan bır ailenın tepe taklak çöküşü ile nasıl olduğu merak edılen ama ortaya olan yenı zengın bır adamın ustelık eskıden yoksulluktan fakırlıkten bellerı bukulmuş bır ailenın şimdi yorede söz sahıbı toprak sahıbı ıtıbar sahıbı oluşu değişen dengelerde değişene yaşamlarda değişen şartlarda ortaya çıkan ZORLU BIR AŞK asi..

evet tum dızılerde aşk olabılır evet aşk dizilerı savaşacak olabılır ama ASİ nın rakıbı yok neden mı yok
çunku ası temelı aşk uzerıne atmadı temelı konusu sağlam sağlam temeller uzerıne aşkı attı
çunku asının oyuncuları arasındakı uyumu sağlam neden mı dısıplını tek şart kılan yapımcısı sağlam
çunku ası bır yapımcının babasına vefa borcu gönul borcu

ASİ bir vasiyetın buyuk duyguların dızısı...asi içeriği boş konusu sadece aşk olan dızı değil ASİ nın içinde kaç yaşam kaç hayat kaç konu var....ASİNIN RAKIBI YOKKİ
https://tubabuyukustun.forumdizini.com

Asi Ve Düşünceler
1 sayfadaki 1 sayfası